Airfree – dla seniorów

Zapobiega chorobom płuc.

Płuca są organem odpowiedzialnym za wymianę gazową w organizmie człowieka – wymieniają tlen i dwutlenek węgla z krwią. Z wiekiem płuca tracą swoją elastyczność. Mięśnie klatki piersiowej słabną tracąc możliwość eliminowania wydzielin poprzez kaszel i głęboki oddech.

Na skutek obniżenia poziomu aktywności płuc, rzęski odpowiedzialne za filtrację powietrza powodują zaleganie wydzieliny doprowadzającej do stanów zapalnych poprzez zmniejszenie ich ruchliwości mają znaczący negatywny wpływ na poziom funkcjonowania płuc.

Naturalne procesy starzenia, zanieczyszczenie środowiska, palenie tytoniu a czasami również aktywność zawodowa są czynnikami wpływającymi na chroniczne problemy z płucami (znanymi jako choroby układu oddechowego) powodującymi astmę czy nawet rozedmę płuc)

Natężenie tych chorób wzrasta znacząco szczególnie w wysoko zurbanizowanych obszarach w czasie spadków temperatury powietrza, na co narażeni są bardziej ludzie starsi. Główne symptomy choroby to pojawiający się kaszel, uwięzienie powietrza w płucach, oddech ze świstem, skrócenie oddechu, duszności.

AIRFREE® skutecznie usuwa do 99% zarodników pleśni, bakterii, wirusów, ozonu, alergenów zawartych w kurzu oraz innych zanieczyszczeń tym samym jest idealnym rozwiązaniem polepszającym jakość życia alergików.

Jak to działa?

AIRFREE® skutecznie eliminuje alergeny poprzez spalanie w bardzo wysokiej temperaturze mikroorganizmów zawartych w powietrzu, które przepływa przez wkład ceramiczny AIRFREE®. Proces ten jest całkowicie bezgłośny, urządzenie nie wymaga żadnej konserwacji.Skuteczność jego działania została potwierdzona w dużej ilości testów.

Charakterystyka AIRFREE® :

  • Skuteczny – Potwierdzone przez niezależne Międzynarodowych Instytuty Badawcze. Airfree® niszczy wszelkie mikroorganizmy przechodzące wraz z powietrzem przez wkład ceramiczny
  • Bezgłośny – nie emituje żadnego hałasu, całkowicie bezgłośny
  • Ekskluzywny – Opatentowana technologia czyni produkt Airfree® całkowicie bezkonkurencyjnym, jedynym który redukuje emisję ozonu
  • Ekonomiczny – Nie wymaga żadnych części zamiennych, zużywa mało energii – tylko 48W/godzinę
  • Wygodny – Wystarczy tylko włączyć urządzenie i nie martwić się o jego stan i poprawność działania, ponieważ nie wymaga ono żadnej obsługi
  • Brak przeciwskazań do stosowania– w swoim działaniu wykorzystuje naturalny proces oczyszczania bez żadnych chemikaliów ani innych toksycznych środków
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?