Dzieci i Kobiety w ciąży

Close-up portrait of a beautiful sleeping baby

Troska o dziecko rozpoczyna się dużo wcześniej przed jego narodzeniem

Urodzenie dziecka to chwila szczególna dla jego mamy, która chce stworzyć najlepsze z możliwych warunki dla jego rozwoju.

O ile to czynniki genetyczne świadczą o predyspozycji do alergii o tyle głównie czynniki środowiskowe są tymi, które najczęściej powodują jej uaktywnienie i nasilenie.

Oczywiście jest mnóstwo czynników zewnętrznych, które aktywują rózne alergie między innymi: pleśnie, roztocza kurzu, obecność zwierząt domowych i wiele innych.

Jak dziecko staje się alergikiem?

Podczas oddychania różne substancje niepożądane dostają się do płodu poprzez łożysko. Mogą to być toksyny zawarte w dymie tytoniowym oraz inne alergeny, które już na tak wczesnym etapie wywołują uczulenie.  Dlatego tak ważne jest aby kobieta w ciąży przebywała najczęściej jak to możliwe w miejscach., gdzie powietrze jest najczystsze.

Główne alergeny zawarte w powietrzu to: pleśń, roztocza kurzu, alergeny odzwierzęce oraz pyłki.

Badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii wykazały, że możliwa jest redukcja symptomów alergii oddechowych już u niemowlaków z predyspozycjami do alergii i astmy poprzez nie narażanie ich na działanie tych alergenów.

Badania przeprowadzone na bliźniętach dowodzą, że w niektórych przypadkach tylko jedno z nich jest narażone na bycie astmatykiem. I to jest dowód na to, iż obok predyspozycji genetycznych, czynniki zewnętrzne mają ogromny wpływ na .

Inne badanie przeprowadzone na dzieciach poniżej pierwszego roku życia pokazuje, że podatność na astmę uwidacznia się znacząco w przypadku narażenia dziecka na kontakt z alergenami kurzu – im wcześniej ten kontakt nastepuje tym większe prawdopodobieństwo rozwoju choroby w przyszłości.

Niedogodności alergiczne potrafią zakłócić sen dziecka, czas w którym rozwija się mózg oraz uaktywniają się hormony wzrostu.

AIRFREE® skutecznie usuwa do 99% zarodników pleśni, bakterii, wirusów, ozonu, alergenów zawartych w kurzu oraz innych zanieczyszczeń tym samym jest idealnym rozwiązaniem polepszającym jakość życia alergików.

Jak to działa?

AIRFREE® skutecznie eliminuje alergeny poprzez spalanie w bardzo wysokiej temperaturze mikroorganizmów zawartych w powietrzu, które przepływa przez wkład ceramiczny AIRFREE®. Proces ten jest całkowicie bezgłośny, urządzenie nie wymaga żadnej konserwacji.Skuteczność jego działania została potwierdzona w dużej ilości testów.

Charakterystyka AIRFREE® :

  • Skuteczny – Potwierdzone przez niezależne Międzynarodowych Instytuty Badawcze. Airfree® niszczy wszelkie mikroorganizmy przechodzące wraz z powietrzem przez wkład ceramiczny
  • Bezgłośny – nie emituje żadnego hałasu, całkowicie bezgłośny
  • Ekskluzywny – Opatentowana technologia czyni produkt Airfree® całkowicie bezkonkurencyjnym, jedynym który redukuje emisję ozonu
  • Ekonomiczny – Nie wymaga żadnych części zamiennych, zużywa mało energii – tylko 48W/godzinę
  • Wygodny – Wystarczy tylko włączyć urządzenie i nie martwić się o jego stan i poprawność działania, ponieważ nie wymaga ono żadnej obsługi
  • Brak przeciwskazańdo stosowania– w swoim działaniu wykorzystuje naturalny proces oczyszczania bez żadnych chemikaliów ani innych toksycznych środków
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?