Czy zastanawiałeś się nad powietrzem, którym oddychasz w klubie fitness?

Media donoszą, że w Polsce funkcjonuje ponad 2500 ośrodków fitness, a z raportu firmy Delolitte wynika, że uczęszcza do nich ponad 52,5 miliona Polaków.

Zapisujemy się na siłownię, by utrzymać dobrą formę i zapewnić sobie dłuższe życie w zdrowiu. Podczas nie rzadko katorżniczej pracy na sprzęcie znajdującym się w siłowni rozprzestrzeniamy zarazki, które mogą wywoływać różne choroby. Po każdorazowym użyciu bieżni, rowerka czy też ciężarków powinniśmy przecierać urządzenie specjalnym antybakteryjnym spray’em by utrzymać sprzęt w należytej czystości.

Czy zastanawiałeś się nad powietrzem, którym oddychasz w klubie fitness?

W powietrzu, którym oddychasz w klubie fitness mogą znajdować się gazy takie jak dwutlenek węgla, ozon i tlenek węgla jak również kurz i chemikalia pochodzące ze środków czyszczących. Do tego należy wspomnieć o zanieczyszczeniach pochodzących z instalacji wnetylacyjnej i klimatyzacji.

Wielokrotnie przekroczenie progu siłowni wiąże się z uderzeniem w nasze nozdrza nieprzyjemnego zapachu potu. Miej świadomość, że podczas ćwiczeń mających zapewnić Ci dobrą kondycję zdrowotną równocześnie inhalujesz się zaniezyszczeniami, które są szkodliwe dla Twojego organizmu.

Jeśli odczuwasz, że jakość powietrza w Twoim klubie fitness jest zła poporś managera obiektu o częstsze wietrzenie pomieszczeń.

Skutecznym rozwiązaniem może okazać się zamieszczenie w obiekcie odpowiedniego sprzętu do uzdatniania powietrza, który będzie eliminować szkodliwe zanieczyszczenia.

 

Misją firmy Airfree jest dostarczanie rozwiązań, które dzięki zaawansowanej technologii w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego podnoszą jakość wdychanego powietrza.

Zapoznaj się z technologią Termodynamicznej Sterylizacji, która polega na spalaniu w temperaturze 220 0C szkodliwych mikroorganizmów tj. roztocza, wirusy, bakterie, alergeny roślinne, alergeny odzwierzęce, pleśń i nieprzyjemne zapachy. Technologia TSS jako jedyna na rynku nie generuje ozonu i obniża jego poziom w uzdatnianym powietrzu o 26 %. Dowiedz się więcej klikająć tutaj.

 

 

 

 

 

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

© HBPolska

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?